У ВИГОДЯНСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ ПРОЙШЛО ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 20.10.2022 14:57

Відбулось засідання виконавчого комітету Вигодянської сільської ради під головуванням сільського голови Алли РИБАЧОК в онлайн форматі.

У ході засідання було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади. Участь у засіданні взяли секретарь виконкому Катерина ГЮЛЬАХМЕДОВА, старости старостинських округів та керівників окремих структурних підрозділів.

На розгляд засідання виконавчого комітету сільської ради були винесені 10 питання щодо виконання місцевого бюджету сільської ради за 9 місяців 2022 року, про відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва і Дня працівників сільського господарства на території Вигодянської сільської ради, про взяття на обслуговування громадян для надання соціальних послуг та інші.

Також членами виконавчого комітету прийнято також ще низку рішень, що стосувалися питань опіки та піклування.

Працюємо далі!Фото без описуФото без описуФото без опису