Дата: 20.10.2022 11:10

Фото без описуФото без опису

Сьогодні, 20 жовтня, у Кам'янському старостинському окрузі Вигодянської громади пройшов безкоштовний прийом бажаючих обстежити свій зір виїзною офтольмонічною бригадою ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. ФІЛАТОВА. НАМН України". Виїзний огляд став можливим за сприяння Вигодянського сільського голови та соціальних служб Вигодянської сільської ради.

Прийом у Кам'янській АЗПСМ вели чотири спеціалісти - Мирненко Валерія Вікторівна, Рибалко Алла Василівна, Будівська Олена Сергіївна та Кифоренко Анна Віталіївна.

За відведений час до спеціалістів звернулося приблизно 40 жителів округу, отримавши необхідні консультації та призначення.

Мешканці Кам'янського старостинського округу висловлюють щиру подяку за допомогу, бажають здоров’я та довголіття спеціалістам ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В.П. ФІЛАТОВА. НАМН України", які приїхали до старосту. Приїзд кваліфікованих лікарів був вкрай важливим і необхідним.