21 жовтня 2022 року в с.Березань було організовано благодійну ярмарку та спортивні змагання присвячені до Дня захисника та захисниць України.

Дата: 22.10.2022 13:45

Фото без описуФото без описуФото без опису

Захід пройшов під гаслом "Допомагаємо в тилу -наближаємо перемогу" .

Організаторами заходу виступили Вигодянська сільська рада спільно з Управлінням освіти,культури,молоді та спорту та Березанською філією КЗ "Центр культури, дозвілля та туризму" , за підтримки Православної молоді на чолі з настоятелем Свято -Тетянівського храму проітерея Вадима Рудого,що підготували цікаве дійство для односельців, з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, цілісності України й традицій Українського народу.

З привітальним словом до учасників урочистостей звернулась сільський голова Алла РИБАЧОК, побажала учасникам спартакіади успіхів та вдачі,а всім гостям заходу миру та злагоди.

Гості які завітали на захід - Зайков Ігор та Бікетовіл Лілія виступили перед публікою та продемонстрували навики козацької культури.

На ярмарок господині Вигодянської громади приготували різноманітні страви ,випічку ,солодощі

Було організовано спортивну естафету , ігри в волейбол та теніс.

Свято несло напрямок патріотичного виховання, спортивних змагань та розважальних програм. Особливістю було те що всі кошти зібрані на благодійному ярмарку будуть передані на підтримку наших збройних сил України . Саме завдяки спільним зусиллям ми зібрали 42 750 грн для потреб Збройних сил України!!!

На заході були представлені команди :

1."Прометей"(с.Вигода) ;

2."Патріот" (Секретарівський округ);

3. "Фізрук та бабський батальйон" (Березанський старостинський округ) ;

4. "Ритм"(Василівський старостинський округ);

5. "Нащадки козаків" (Кам'янський старостинський округ).

Хочеться відзначити кожного та подякувати за участь в заході , кожен з Вас зробив свій великий внесок .

Свої спортивні можливості у спортивних змаганнях випробували 5 команд .

У підсумку місця розподілилися наступним чином:

1 місце - команда "Патріот";

2 місце - команда "Прометей " ;

3 місце - команда "Нащадки козаків".

Дякуємо усім хто долучився,займає активну громадську позицію,та не є байдужим до життя громади!!!

Щира вдячність усім, хто долучився до організації та проведення заходу- директорам закладів загальної середньо освіти: Войтенко Наталії Іванівні ,Мельниковій Наталії Павлівні, Джурінській Наталії Григорівні ,Жаріт Світлані Андріївні, Слюсаренко Марії Миколаївні,Мартинюк Ользі Іванівні,Мельник Світлані Олександрівні.

Завідувачам філій КЗ «Центр культури,дозвілля та туризму» : Карпенко Людмилі Василівні, Парфентьєвій Ользі Ігорівні, Неплій Галині Олександрівні , Простяковій Наталії Юріївні ,Комар Оксані Вікторівні.

Завідувачам ДНЗ :Куценко Марії Семенівні, Забуновій Олені Володимирівні, Туріці Тетяні Миколаївні, Гарковенко Юлії Анатоліївні ,Ткач Наталії Іванівні, Єпур Любові Петрівні, Слюсаренко Валентині Сергіївні.

Окрема подяка старості Березанського старостинського округу – Владическу Світлані Анатоліївні яка доклала багато зусиль щоб заходи були різноплановими та яскравими .

Разом до перемоги!!!!