До уваги жителів Вигодянської громади!!!

Дата: 26.10.2022 13:44

Нищівні удари по об’єктах електроенергетичної інфраструктури, змушує Укренерго до вжиття кардинальних заходів задля стабілізації енергосистеми. Один з них – стабілізаційні відключення електроенергії.

З 26 жовтня з 08:00 на території Одеського району будуть відбуватися стабілізаційні відключення світла згідно графіка, які передбачають відключення не більше ніж на 4 години. Однак, можливі відключення на більш тривалий час, якщо ситуацію в енергосистемі не вдасться стабілізувати.

Також можливі аварійні відключення світла, передбачити які неможливо.

Просимо жителів вмикати енергомісткі прилади по черзі, знизити споживання електроенергії зранку з 6:00 до 11:00 та ввечері з 17:00 до 23:00. А підприємців обмежити використання зовнішнього освітлення фасадів.

Для того, аби мешанці могли заздалегідь підготуватися, ДТЕК Одеські електромережі публікує орієнтовний перелік вулиць, де в разі необхідності буде обмежене електропостачання та орієнтовну почерговість в часових проміжках для цих адрес.

Графік розміщений на сайті: https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

Слідкуйте за новими публікаціями, споживайте електроенергію зважено та відповідально, вірте у ЗСУ – перемозі України БУТИ