ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ ТА СПОЖИВАЧІ ПОСЛУГ ЦЕНТРАЛІЗОВАНОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ!!!

Дата: 27.10.2022 11:40

На тлі збільшення терористичної активності рф страждають усі сфери. Зараз одне з найбільших навантажень відчуває на собі енергетична ланка. Аби нормалізувати ситуацію та забезпечити людей світлом, ДТЕК було ухвалене рішення розпочати при необхідності відключення електроенергії. Разом із припиненням освітлення припиняється й подача води.

Кожній оселі потрібно мати запас води . Варто враховувати, що потрібна вода не тільки для харчування, але й для фізіологічних потреб людини. Запасайтеся, розраховуйте, скільки у вас мешканців у будинку, скільки ви споживаєте води.

Закликаємо мешканців на випадок надзвичайних ситуацій та відключення світла зробити необхідні запаси води!

Ворог підступний. Та об’єднавши зусилля, нам обов’язково вдасться перемогти!!!