Дата: 31.10.2022 16:53

Сьогодні, 31 жовтня, відбулася нарада зі старостами старостинських округів Вигодянської громади. Нараду провів Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК. У засіданні взяли участь секретар сільської ради Ганна ЯСІНКОВСЬКА, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Катерина ГЮЛЬАХМЕДОВА, керівники відділів та управлінь і депутат Вигодянської сільської ради Оксана КОМАР.

Старости доповіли про ситуацію у ввірених їм старостинських округах та озвучили найнагальніші питання.

Також, у ході наради були обговорені питання сьогодення громади, Зокрема, піднімалися фінансові питання, головні питання в галузях освіти, соціального захисту, а також проведення заходів в ОТГ, відповідно до планів роботи.

Під час наради проаналізовано поточний стан справ у громаді та визначено коло головних завдань на робочий тиждень.

По завершенню наради Аллою Юріївною було надано ряд рекомендацій та доручень учасникам наради в межах їх повноважень.

Робота установ та організацій продовжується, підтримується життєдіяльність громади, населенню надаються усі необхідні послуги.

ПРАЦЮЄМО ДАЛІ!!!