Економте електроенергію! Це наближає нас до перемоги!

Дата: 10.11.2022 09:53

Економте електроенергію! Це наближає нас до перемоги!

Шановні жителі громади! Внаслідок збройної агресії рф проти України, було зруйновано 30% електростанцій на території України, що спричинило масові відключення світла. Також, близько 40% загальної інфраструктури та генеруючих потужностей енергетичної системи пошкодженно.

У зв'язку з цим виникла нагальна потреба у економії електроенергії! З метою зниження навантеження на електромережі кожної громади та економії електроенергіїї просимо не вмикати зайву електротехніку. Обмежувати споживання електрики тією технікою, яка потребує багато енергії. Сьогодні дуже важливо, щоб споживання було максимально свідомим. Тоді й графіки стабілізаційних відключень будуть коротшими.

Також рекомендуємо:

- встановити енергозберегігаючи лампи, які працюють у 5-8 разів довше, ніж лампи розжарювання та в рази економніші при забезпеченні аналонічної освітленості;

- встановити світлорегулятори і датчики, які автоматично вмикають і вимикають освітлення при появі людини;

- дотримуватися порад та рекомендацій енергетиків щодо заощаджувальних заходів та режиму економії енергії.