22 листопада 2022 року Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК провела апаратну нараду сільської ради.

Дата: 23.11.2022 11:45

У ході апаратної наради були обговорені нагальні та поточні питання, які виникають під час роботи апарату сільської ради та життєдіяльності Вигодянської громади.

Насамперед була обговорена ситуація у громаді з електро- та водопостачанням. Йшлося про заходи по координації спільних дій Вигодянської сільської ради, відповідними комунальними та рятувальними службами для надання допомоги населенню у разі критичних проблем з енергетикою та опаленням, зокрема у разі повторення повного або часткового блек-ауту.

З метою організації надання допомоги населенню, у разі критичних проблем з енергетикою та опаленням, у громаді планується створення «Пункту незламності». Алла Юріївна ознайомила керівників структурних підрозділів з алгоритмом щодо розгортання такого пункту.

Крім того, з наближенням новорічних свят виникло нагальне питання щодо формату проведення святкових заходів та дотримання правил безпеки під час них, яке буде обговорено більш детально під час інших нарад.

Також на апаратній нараді були обговорені інші важливі питання графіку роботи органу місцевого самоврядування, зі сфери культури, сільського господарства та фінансів.

У ході апаратної наради сільський голова надав ряд доручень керівникам структурних підрозділів.