Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області звертає увагу!!!

Дата: 23.11.2022 13:05

Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області звертає увагу на те, що в умовах військового стану, внаслідок пошкодження електромережі України, відбуваються систематичні відключення електроенергії у всіх регіонах України, в т.ч. і в Одеській області та нашій громаді, що в свою чергу може негативно впливати на виробництво та обіг харчових продуктів. При відсутності електроенергії не працюють холодильники, морозильні та охолоджуючі торговельні камери, харчова продукція може зіпсуватися та стати небезпечною для споживання.

Щоб уникнути відповідної ситуації, Головне управління Держпродспоживслужби в Одеській області рекомендує операторам ринку на підприємствах, у магазинах, супермаркетах та на агропродовольчих ринках використовувати генератори. Незважаючи на систематичні перебої зі світлом, підприємцям необхідно дотримуватись відповідних температурних умов зберігання харчових продуктів, забезпечувати належний санітарний стан у холодильних та морозильних камерах, вживати запобіжних заходів реагування, не допускати повного розморожування харчових продуктів. Зберігайте продукти при температурі, яка не спричиняє шкоду здоров'ю споживачам та мінімізує ризик розмноження патогенних мікроорганізмів.

Продукти з морозильних камер, які розморозились, повторно заморожувати заборонено!