Перший у Вигодянській громаді Пункт Незламності

Дата: 23.11.2022 20:03

По всій країні відкриваються Пункти Незламності (ПН) – це місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії.

У Вигодянській громаді у зв'язку з черговим масовим ракетним обстрілом та відключенням електропостачання станом на 19.00 годину 2022 року вже розгорнуто 1 такий пункт, який комплектується та функціонує з урахуванням наявного ресурсу Вигодянської сільської ради. Такі ПН будуть ще у інших селах громади.

Адреса Пункту Незламності: село Вигода, вулиця Центральна, 46 (Будинок культури).

В таких Пунктах Незламності, не зважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних, місця для відпочинку, аптечки.

‼️ Також готовий сайт із наявними ПН, де кожен може знайти найближчий для себе і має це вже зробити: nezlamnist.gov.ua.

План росії – будь-що залишити жителів України без електроенергії, світла та тепла. В разі аварійного відключення електроенергії більш ніж на 24 години, Пункти Незламності стануть острівком безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.