⚠️❗ОБОВ'ЯЗКОВО ЗРОБІТЬ ЗАПАС ВОДИ ЩОНАЙМЕНШЕ НА 72 ГОДИН ❗⚠️

Дата: 26.11.2022 07:16

⚠️❗ОБОВ'ЯЗКОВО ЗРОБІТЬ ЗАПАС ВОДИ ЩОНАЙМЕНШЕ НА 72 ГОДИН ❗⚠️

Вже сьомий російський масований обстріл України 23 листопада ще раз довів, що нас не зламати🇺🇦, але ми маємо завжди бути готові до надзвичайних ситуацій.

У переважній більшості населених пунктів нашої громади електропостачання відновлено, але ми повинні бути готові до повного блекауту💡❌.

Саме тому ми звертаємося до вас, шановні жителі Вигодянської громади, з нагадуванням, що кожен мешканець ОТГ повинен мати вдома запас води💧🪣.

✅Зробіть його зараз, не відкладайте на потім❗❗❗✅

Як правильно підготувати запас води❓👨‍👩‍👧

Розрахуйте запас для використання вдома відповідно до кількості членів вашої родини.🚶‍♀️Одній дорослій людині потрібно на добу:💧🫗3 літри питної води (включно з рідиною, яку споживаємо з їжею);🍯🥣10-12 літрів для гігієни та для приготування їжі.

Запасу води має вистачати щонайменше на 72 години🕛

Російські терористи не зупиняються. Безжально атакують всі регіони України. Загроза нових ударів триває. Тому, закликаємо усіх не ігнорувати сигнал тривоги, залишатися в укриттях, дотримуватися правил безпеки!

Під прицілом, в першу чергу, об'єкти критичної інфраструктури🏭, тому можливі перебої🛑 з електропостачанням💡❌, водопостачанням🚱.

Зробіть запас води💧, свічок🕯️, ліхтарів🔦, зарядіть мобільні пристрої📱🔋🔌.

Зберігаємо спокій і діємо виважено.

Все буде Україна🇺🇦!