Забороняється використання будь-яких піротехнічних засобів під час святкування новорічних свят!!!

Дата: 03.12.2022 18:23

❗❗❗УВАГА! УВАГА! УВАГА!❗❗❗

Шановні жителі Вигодянської громади!

Наближаються новорічні свята і всі ми звикли їх зустрічати з феєрверками, салютами, бенгальськими вогнями та іншими піротехнічними засобами. Але через повномасштабне вторгнення рф в Україну, постійні ракетні обстріли та інші загрози, що ведуть за собою воєнні дії, КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ  використання будь-яких піротехнічних засобів❌🎇🎆🧨❌.

Звукові та світлові ефекти від використання піротехніки завдають шкоди психологічному здоров'ю населення у воєнний час через їхню схожість зі звуками вибухів, особливо враховуючи частоту повітряних тривог на території країни та високу ймовірність ракетного обстрілу населених пунктів.

Крім того, вибухи та схожі на постріли звуки можуть зіпсувати свято військовим, які повернулися у відпустку з передової або налякати дітей.

Також необережне використання піротехнічних виробів шкідливе не тільки для людей, а і для тварин. Стрес, панічні атаки, зупинка серця і смерть – так можуть реагувати тварини на звуки піротехніки. Під час різдвяно-новорічних свят збільшується кількість випадків, коли домашні тварини тікають і губляться через стрес, викликаний активним використанням феєрверків. Дикі тварини теж перебувають у стресі та масово гинуть від таких розваг.

Сподіваємося на ваше розуміння, співпрацю та підтримку.

Разом йдемо до перемоги!!!