Право жити без насильства!

Дата: 13.12.2022 14:13

Право жити без насильства!

В рамках Всесвітньої акції «16 днів проти насильства» Служба у справах дітей спільно зі Службою ювінальної превенції ГУНП в Одеській області РУП№2, КУ «Центр надання соціальних послуг», та Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради провели спільні заходи та виїзди до сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, багатодітних сімей та родин з числа внутрішньо переміщених осіб також проведена профілактично інформаційно-роз’яснювальна робота з опікунами, піклувальниками та батьками щодо запобігання насильства в сім’ї та жорстокого поводження з дітьми «Жорстоке ставлення дорослих породжує жорстокість з боку дитини».

Гімназії і ліцеї Вигодянської ТГ за участю дітей підготували відеомесендж «Насилля, як інструмент геноциду».