Звернення сільського голови з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2022 12:29

Шановні ліквідатори аварії на ЧАЕС!

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. У цей день ми віддаємо данину пам’яті і шани усім ліквідаторам за самовідданість та мужність, які, ризикуючи своїм життям і не шкодуючи свого здоров’я, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха аби якомога швидше ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії.

Вічна пам’ять справжнім героям, яких вже немає серед нас, які віддали своє життя в боротьбі з радіаційною катастрофою, долаючи її наслідки, які несли велику відповідальність за наше з вами майбутнє, заради спасіння нашої землі і Людей від страшної аварії. Їх подвиг − безсмертний!

Низький уклін вам, ліквідатори, за врятовані життя. Миру вам і вашим родинам, міцного здоров’я, добробуту, спокою та довгих років життя!

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК