Е-черга до Відділу "Центр надання адміністративних послуг" Вигодянської сільської ради через Платформу СВОЇ

Дата: 14.12.2022 16:01

Фото без описуФото без описуФото без опису

Країна пробуджується. Хоч наші захисники й далі запекло борються за кожен клаптик української землі, все ж ми маємо працювати.

Тому з радістю інформуємо, що тепер в відділі "ЦНАП" функціонує онлайн-запис до електронної черги. Це дозволить заощадити час клієнтів і з користю розпланувати його.

Як це працює:

Громадяни можуть записатися до Центру надання адміністративних послуг через чат-бот СВОЇ на будь-який вільний час упродовж двох тижнів.

Адміністратор бачитиме записи відвідувачів на платформі СВОЇ та розумітиме, хто прийде сьогодні. Наприклад, Дмитро Іванович подасть документи на субсидію, а Сергій звернеться за отриманням паспорта.

Мешканці матимуть нагадування про візит у день запису через чат-бот.

Чат-бот СВОЇ – це програма в месенджері, яка інформує мешканців Межівської громади про важливі події, а також дає можливість скористатися інструментами е-демократії. Серед них – електронні петиції, Громадський бюджет, опитування тощо.

Наразі чат-бот доступний у двох месенджерах: Viber та Telegram.

Програма має простий функціонал, який здатні опанувати навіть громадяни літнього віку. Головна умова – уміння користуватися смартфоном. Допоможіть зробити взаємодію мешканців громади та місцевої влади легкою й прозорою.

Все буде ЦНАП!