Шановні жителі Вигодянської громади!

Дата: 30.12.2022 12:23

Шановні жителі Вигодянської громади!

Доводимо до вашого відома, що у новорічну ніч з 31 грудня 2022 року на 1 січня 2023 року комендантська година у місті Одеса та Одеській області НЕ СКАСОВУТЬСЯ та залишається без змін і триватиме як завжди, з 23-00 до 5-00 ранку!!! Це означає, що ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ перебування людей у зазначені години на вулицях та в інших громадських місцях без спеціально виданих перепусток і посвідчень.

«Думаю всі згодні, що в такий важливий для країни час ми не маємо морального права організовувати масштабні святкування, поки наші війни в окопах у надскладних умовах б’ються за Україну. І доречніше відкласти святкування до нашої перемоги», – зазначив голова області Максим МАРЧЕНКО.

Тож ми закликає мешканців Вигодянської громади провести новорічні свята вдома у сімейному колі та не порушувати комендантську годину.

Також нагадуємо про ЗАБОРОНУ використання будь-яких піротехнічних засобів - феєрверки, салюти, бенгальські вогні та ін.