Привітання сільського голови з Новим 2023 роком!

Дата: 31.12.2022 12:06

Шановні жителі Вигодянської громади!

Цей рік став особливо важким для нашої країни, наших громадян адже росія не полишає своїх планів щодо знищення української нації. Але ми сильні і захистимо нашу землю, разом! Наші захисники ціною свого життя продовжують боронити цілісність та незалежність держави.

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе та своєї родини, для своєї рідної землі. Я вірю що справдяться  наші сподівання і все залежить, передусім, від кожного з нас – від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці та віри у Перемогу.

Бажаємо, щоб у 2023 році ми всією країною святкували перемогу! Це буде день радості, скорботи та пам'яті. Нехай швидше настане бажана дата, і вся сім'я знову збереться разом. Зичимо, щоб найвищі сили оберігали всю вашу родину. Нехай ті, хто зараз далеко, повернуться додому живими та здоровими.

Спокою й добра у Новому році! Нехай у Вашій оселі панує мир, злагода та Божа благодать! Нехай матінка Божа дарує здоров’я кожному! Нехай 2022-й забере із собою всі негаразди, а Новий, 2023-й рік, принесе щастя та переможний мир.

Ніколи не втрачайте оптимізм та віру в майбутнє!

З Новим 2023 роком!

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК та виконавчий комітет Вигодянської сільської ради