Сумна звістка з фронту

Дата: 02.01.2023 13:18

Сумна звістка з фронту...

29 грудня 2022 року загинув ШУШМАН ВАСИЛЬ ВАСИЛЬОВИЧ, 1971 р.н., з села Вигода. Життя бійця обірвалося під час бою на Бахмутському напрямку у Донецькій області.

Захисник працював на Одеській залізниці з 1992 року та 04 вересня 2022 року добровільно пішов боронити рідну землю. Служив у в/ч 0666, 28 окремої механізованої бригади. Герой вірний військовій присязі, з честю та гідністю виконав свій військовий обов'язок - до останнього захищав Батьківщину.

Прощання з Героєм відбудеться 05.01.2023 року об 10.30 за адресою с. Вигода, вул. Івана Франка, 4.

Просимо гідно провести нашого Захисника живим коридором 5 січня (про час та місце буде повідомлено додатково), це наша остання данина Василю Васильовичу.

Схиляємо голови у глибокій скорботі. Герої не вмирають. Їм вічно жити в пам’яті українського народу. Щирі співчуття рідним та близьким.