Шановні мешканці сіл Березанського старостинського округу та частини села Вигода, у яких відсутнє електропостачання з 21-23 січня 2023 року!

Дата: 23.01.2023 13:05

Доводимо до вашого відома, що на лінії електропередач Вигода-Березань-Курган з вечора 21 січня 2023 року наявне серйозне пошкодження, саме через яке у вас більше доби відсутнє електропостачання.

Вигодянська сільська рада відразу повідомила про наявність поломки до Біляївського РЕМу, АТ «ДТЕК Одеські електромережі», Одеської обласної та Одеської районної адміністрацій.

Наразі ремонтна бригада ДТЕК, що працює на аварійній лінії з вечора 21 січня 2023 року, веде пошуки місця пошкодження для проведення аварійно-ремонтних робіт та скорішого відновлення електропостачання у ваших населених пунктах.

Але через значний обсяг ділянки, на якій знаходиться пошкодження, дана процедура може тривати більше доби.

Сподіваємося на ваше розуміння та співпрацю.