Привітання сільського голови з храмовим святом – Днем святої великомучениці Тетяни

Дата: 25.01.2023 13:41

Дорогі жителі громади, а також мешканці села Вигода, сердечно хочу привітати всіх вас з храмовим святом – Днем святої великомучениці Тетяни! Від щирого серця бажаю вам духовної радості, терпіння та міцності.

Давайте в це свято замислимося над вічними цінностями буття, згадаємо про справи милосердя, станемо трохи чуйнішими до ближніх. У такий день хочеться молитовно побажати скорішої Перемоги, благоденного та мирного життя, доброго здоров'я вам і вашим рідним та близьким, міцності душевних сил та Божої помічі у працях, молитвах та турботах.

Окремо також хочу привітати і настоятеля храму св. муч. Татіани, отця Вадими. Зичу Вам радісного, духовного торжества, допомоги Божої у благодатному будівництві парафіяльного життя. Дай Бог вам міцності духовної та тілесної у працях на ниві Христовій!

З повагою сільський голова Алла РИБАЧОК