Звіт Вигодянського сільського голови за підсумками 2022 року

Дата: 27.01.2023 14:00

Шановні мешканці Вигодянської сільської територіальної громади!

Відповідно до статті 42 Закону України  «Про місцеве самоврядування  Україні»  сільський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед громадою її жителями.

Звіт – це гарна можливість підбити підсумки зробленого, чудова нагода поділитися пріоритетними планами на майбутнє.

Цей рік приніс виклики, які ніхто не очікував. Вважалося, що страшніше пандемії, викликаної розповсюдженням коронавіруса SARS-CoV-2 немає. Повномасштабне вторгнення росії на територію України вплинуло на громадянське суспільство, напрямки державотворення та умови діяльності. Війна внесла негативні корективи в життя кожного громадянина та всього соціально-економічного життя України. Фактично зупинені капітальні видатки, які мали фінансуватися, «заморозились» проекти, які планувалось завершити.

Не зважаючи на всі ці фактори, сільська рада, виконавчий комітет та депутатський корпус робили й нині робимо усе від нас залежне, аби наша громада розвивалась.

Зі звітом сільського голови ви можете ознайомитися за посиланнями:

1. Письмовий звіт

2. Презентація