Дата: 02.02.2023 09:01

Вигодянська сільська рада звертається до батьків дітей, які відвідують «Пункти незламності».

Останнім часом значно зросла кількість відвідувань «Пунктів незламності» саме дітьми. Під час своїх візитів деякі підлітки показують рівень свого виховання: підвищують голос, вживають нецензурну лексику та зневажливо ставляться до інших відвідувачів.

Шановні батьки! Просимо вас звернути увагу на поведінку своїх дітей та нагадати, що першочергова задача «Пунктів незламності» у громаді – це подолання проблеми відсутності електропостачання під час російської агресії, а не створення місць для дозвілля.

Прохання провести виховну бесіду зі своїми дітьми, щоб це не доводилось робити іншим мешканцям громади та відповідальним особам, де ці пункти облаштовані.

З надією на розуміння, Вигодянська сільська рада