Шановні жителі Вигодянської громади! Відомий час організації коридору шани для зустрічі кортежу із домовиною загиблого Героя

Дата: 05.02.2023 10:49

Шановні жителі Вигодянської громади!
Відомий час організації коридору шани для зустрічі кортежу із домовиною загиблого Героя.

Усіх небайдужих мешканців громади закликаємо гідно вшанувати пам’ять загиблого Героя, Боднаровського Дмитра Андрійовича, організувавши сьогодні, 5 лютого о 13.30 у селі Вигода, о 14.00 у селах Зоряне та Паліївка (від початку ферми), живий коридор шани.

Траурна колона з тілом Героя прямуватиме маршрутом: від початку села Вигода (зі сторони Біляївського перехрестя), через залізничний переїзд, по вулицях Залізничній,  Шилова, через село Зоряне, по селу Паліївка, вулиці Центральній до будинку, де жив полеглий Герой (вулиця Центральна, 73).

Бажаючих взяти участь у коридорі шани й вшанувати пам'ять загиблого Захисника, у селі Вигода біля магазину "Весна" буде чекати автобус з 13.15, який відправиться о 13.30 до села Паліївка.

Відспівування та прощання з полеглим Захисником відбудеться 6 лютого. Поховають Героя на Алеї Слави, що на кладовищі у селі Вигода.

Давайте гідно проведемо в останню путь нашого Захисника!