У Вигодянській громаді пройшли загальні збори Громадського формування "Місцева варта"

Дата: 13.02.2023 10:37

Фото без описуФото без описуФото без опису

У п’ятницю, 10 лютого 2023 року в залі засідань Вигодянського БК відбулися загальні збори Громадського формування "Місцева варта громади". Запрошені особи - заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Олексій Дерманчук та дільничний інспектор Олександр Олійник.

Під час засідання учасники обговорили низку важливих питань. Зокрема, до організації було включено два нових члени Громадського формування.

Також присутні обговорили питання визначення відповідальних осіб у кожному старостинському окрузі громади та питання визначення режиму чергування.