Привітання Вигодянського сільського голови з Днем єднання

Дата: 16.02.2023 11:46

Сьогодні, 16 лютого в Україні відзначають День єднання. Це свято минулого року запровадив своїм Указом президент Володимир Зеленський.

Головною метою було продемонструвати єдність українського народу на тлі зростання загрози повномасштабного російського нападу на Україну. Тепер, майже через рік після розв'язання росією великої війни, День єднання набувають особливого значення.

Єдність українського народу – це наша спільна сила, яка допомагає протистояти агресії Росії. Хоча рік тому було важко повірити у те, що війна все-таки розпочнеться, але за цей час ми навчилися цінувати кожний день і маємо одну велику спільну мрію – перемога України.

Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Тільки разом ми сильні, бо наша сила – у єдності.

У День єднання України бажаємо нам усім здорового прагматизму і щирої віри для побудови економічно незалежної та соціально відповідальної держави. Саме нашому поколінню відведено цей важливий історичний шанс. Не упустімо його і цінуймо час, у який живемо. Пам'ятаймо та шануймо наших національних героїв. Молімо Бога за тих, хто віддав своє життя за Україну і зробімо все для того, щоб їхня велична благородна мета не перетворилася в ілюзію. Зичу Вам щастя, добробуту та злагоди в родинах.

Разом і спільними зусиллями ­– до Перемоги! І хто б там, що не говорив, а згине зло і правда переможе!

Слава Україні!

Героям Слава!

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК та виконавчий комітет Вигодянської сільської ради