Привітання Вигодянського сільського голови з Днем Державного Герба України

Дата: 19.02.2023 11:25

Шановні жителі Вигодянської громади!

Тризуб завжди уособлював нерозривний зв’язок поколінь і славне історичне минуле української держави. У ньому закодована наша національна самобутність та ідентичність, прагнення до волі та незалежності, наша звитяга та наша генетична пам’ять.

Сьогодні, на тлі російської агресії проти України, Державний Герб для кожного з нас перестав бути чимось звичним. Він, як і інші державні символи – Прапор та Гімн – змушує нас відчувати непідробну гордість за власну країну.

Під синьо-жовтим стягом та із шевронами, на яких зображено Тризуб, Українські Воїни рішуче йдуть у бій за рідну землю. Нащадки великих князів та сміливих козаків, вони утверджують наше право на самостійне, щасливе і мирне життя.

Щиро вірю, що ця війна невдовзі закінчиться Перемогою України, а наш національний символ – Тризуб – і надалі служитиме дороговказом для українського народу.

Вітаю Вас із цим визначним днем! Шануймо наші державні символи, наші обереги, за які віддали свої життя кращі сини та доньки української землі!

Будьмо гідними нашої історії і тих завдань, які стоять передачі Українською Державою сьогодні!

Слава Україні!

Героям слава!