ПОВІДОМЛЕННЯ Вигодянська сільська рада повідомляє про оприлюднення звітів про стратегічну екологічну оцінку в рамках розроблення проєктів документів державного планування – Генерального плану с. Березань, Плану зонування території (зонінг)

Дата: 21.02.2023 13:29

ПОВІДОМЛЕННЯ

Вигодянська сільська рада повідомляє про оприлюднення звітів про стратегічну екологічну оцінку в рамках розроблення проєктів документів державного планування – Генерального плану с. Березань, Плану зонування території (зонінг)               с. Березань, а також  Генерального плану с. Курган, Плану зонування території (зонінг) с. Курган, та початок процедури розгляду і врахування зауважень та пропозицій громадськості

Генеральний план населеного пункту – це містобудівна документація, що визначає принципові рішення довгострокового розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту.

Проектом генерального плану передбачено наступні проектні рішення:

• зонування території населеного пункту;
  • освоєння вільних територій під житлову та громадську забудову;
  • створення площі ландшафтно-рекреаційних зон;
  • розширення мережі транспортної інфраструктури;
  • облаштування та реконструкції інженерних систем;
  • запровадження системи санітарної очистки та інші.

Виконання проектних рішень генерального плану не передбачає транскордонного впливу, транскордонні консультації не проводитимуться.

Замовник – Вигодянська сільська рада.
Розробник проєктів містобудівної документації с. Березань, с. Курган та стратегічної екологічної цінки – КОНСОРЦІУМ «ТГА АЛЬЯНС».
Рішення про затвердження проєктів прийматиме Вигодянська сільська рада.

Ознайомитись з повним текстом повідомлення, проєктами генеральних планів, та звітами про СЕО можна у приміщенні сільської ради, та на сторінці в мережі інтернет за посиланням: https://vygoda-gromada.gov.ua/news/1676976898/.

Документи що надаються до розгляду громадськості:

• Проєкти генеральних планів с. Березань та с. Курган у вигляді графічних матеріалів;
  • Пояснювальні записки до проєктів генеральних планів та планів зонування території с. Березань та с. Курган;
  • Звіти про СЕО містобудівної документації.

Зауваження та пропозиції громадськості щодо бажаних змін у проєкті генеральних планів населених пунктів та повноти проведення СЕО надаються в процесі громадського обговорення протягом 30-х днів з дня оприлюднення проєктів містобудівної документації та звітів про СЕО, а саме:

з «28» лютого 2023 р. по «29» березня 2023 р. включно.

Зауваження та пропозиції надаються до Вигодянської сільської ради за адресою: 67620, Одеська обл., Одеський район, село Вигода, вул. Нова, буд. 33-а; у письмовому вигляді особисто, або на електрону адресу Вигодянської сільської ради: selovugoda@ukr.net.

Зауваження     та    пропозиції    надані    за    межами    зазначеного    періоду не враховуються та не розглядаються.