Дата: 26.02.2023 08:35

26 лютого - День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя.

Це пам'ятна дата, встановлена на згадку річниці проведення мітингу кримських татар та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України (у 2014 році).
Тоді на мітингу були пліч-о-пліч українці, кримські татари, представники різних національностей, що відстоювали територіальну цілісність України і висловлювали протест проти кремлівської інтервенції в Криму.

Акція проводилася під гаслом «Збереження територіальної цілісності України і недопущення ухвалення Верховною Радою АРК рішень, спрямованих на дестабілізацію ситуації в автономії».

Дев'ять років тому ми стояли, але не встояли. Тимчасово втратили Крим.

Рік тому рф розпочала повномасштабне вторгнення, намагаючись зламати наш дух, відібрати волю. Але попри все, ми встояли. Україна вистояла. Нас не злякали ні їх звірства, ні масові ракетні обстріли, ні відсутність світла та тепла, ні ядерний шантаж.

26 лютого 2014 року активісти у Криму боролися за українську територіальну цілісність. Сьогодні це відбувається в усій Україні.

Сьогодні наша мрія потужніша - квітуча, цілісна, незалежна держава! Україна - це сила, міць і могутність! Завдяки нашим відважним захисникам! І наша мрія скоро здійсниться!

Слава Україні!