Дата: 01.03.2023 12:07

ДЕРЖАВНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ОДЕСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ
ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ»

Увага!

На базі ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» розпочав роботу КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР з присвоєння/підтвердження кваліфікації за професією «ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИК».
Оцінювання здійснюється відповідно до професійних стандартів і процедур присвоєння або підтвердження кваліфікації.

КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР здійснює:

оцінювання і визнання результатів навчання осіб, зокрема здобутих шляхом неформальної або інформальної освіти;

присвоєння та/або підтвердження професійної кваліфікації за професією «Електрогазозварник»;

визнання в Україні професійної кваліфікації за професією «Електрогазозварник», здобутої в інших країнах.

Здобувачі професії мають можливість пройти оцінювання і підтвердити не лише повну професійну кваліфікацію за професією «Електрогазозварник», а й часткові кваліфікації (за професійними компетентностями), які є складовими повної кваліфікації:
«Ручне дугове зварювання плавким електродом ММА»
«Напівавтоматичне зварювання у середовищі захисних газів MIG-MAG».
«Аргонодугове зварювання неплавким електродом TIG».
«Газове зварювання»
«Газове різання».
«Різання металів за допомогою електродугового різання».

Після проходження процедури оцінювання / підтвердження КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» видає СЕРТИФІКАТ встановленого зразка.

ЗАПРОШУЄМО:
отримати / підтвердити професійну кваліфікацію «Електрогазозварник» в КВАЛІФІКАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ».

Більше про роботу КВАЛІФІКАЦІЙНОГО ЦЕНТРУ ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ» – на офіційному сайті www.profcentre.odessa.ua
Тел. для довідок:  (048) 705-44-24, 705-44-05