Дата: 01.03.2023 20:23

У Вигодянській громаді продовжують підтримувати мешканців, які потребують допомоги. Відтак, більше 500 продуктових наборів отримали жителі нашої ОТГ з інвалідністю (І, ІІ, ІІІ групи).

1 березня 2023 року для людей з інвалідністю, які проживають у громаді та є особливо вразливими до наслідків війни, Вигодянська сільська рада організувала роздачу пакунків з продуктами, до складу яких входять мука, горох, рис, олія та інші продукти, які надійшли до нашої ОТГ від Координаційного гуманітарного штабу Одеської районної державної адміністрації.

Це невеликий, але такий необхідний прояв уваги для людей, які особливо потребують нашої підтримки і розуміння.

Наша позиція  незмінна – зараз той час, коли вкрай важливо закумульовувати всі кошти на підтримку і захист мешканців Вигодянської громади. Крім того, необхідно й залучати різні ресурси для надання допомоги тим, хто цього найбільше потребує.

Дякуємо кожному за допомогу! Від щирого серця дякуємо Одеській районній, Одеській обласній військовим адміністраціям та Координаційному гуманітарному штабу за постійну підтримку й допомогу нашим мешканцям.

Разом – ми сила!