Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 19.03.2023 11:44

Шановні працівники житлово-комунального господарства від щирого серця вітаємо вас з професійним святом!

Комунальні підприємства Вигодянської сільської ради є підприємством критичної інфраструктури та роблять все можливе для надання повного спектра послуг жителям громади. А це водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів. Кожен з працівників наших КП дбає про благоустрій і чистоту усіх сіл громади.

Від Вигодянського сільського голови, виконавчого комітету сільської ради, кожного жителя нашої громади прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення.

У нелегкий час, коли наш край разом з усією Україною протистоїть ворожій агресії, дякуємо кожному за відповідальне ставлення до своїх обов’язків, копітку, але вкрай необхідну роботу, яку ви виконуєте щодня на благо людей!

Своєю працею ви забезпечуєте життєдіяльність громади, створюєте належні умови для його жителів, невтомно піклуєтесь та дбаєте, щоб охайними та квітучими були наші парки й алеї, вулиці, дитячі майданчики та дороги. Попри нинішні негаразди й труднощі, працівники галузі докладають усіх зусиль, щоб благоустрій був забезпечений. За це вам – щира вдячність і пошана від людей.

Ми зичимо вам і вашим родинам миру, добра, благополуччя, міцного здоров’я, успіхів в нелегкій, але такій потрібній людям справі. Зі святом вас!

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК та виконавчий комітет сільської ради