Сьогодні, 3 квітня, ювілейний День народження відзначає колишній Вигодянський сільський голова Валерій Володимирович ПИМОНОВ!

Дата: 03.04.2023 16:29

Зі славним ювілеєм іменинника вітають колектив сільської ради та виконавчий комітет.

Шановний Валерію Володимировичу!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 70-річчя!

Більшість років свого життя Ви присвятили нелегкій і відповідальній праці на благо Вигодянської територіальної громади. Жителі і колишні колеги знають Вас як справжнього професіонала своєї справи, талановитого керівника, людину активної життєвої позиції, яка щиро вболіває за долю рідного краю і його мешканців.

Враховуючи Ваші колосальний досвід, мудрість, далекоглядність та роботу на перспективу, жителі декілька разів довіряли вам управління громадою. Притаманний Вам талант організатора, помножений на великий життєвий досвід, бажання принести користь громаді, стали запорукою Вашого життєвого успіху. Самовідданою працею, цілеспрямованістю і творчою вдачею Ви зробили своє життя гідним поваги та прикладом для наслідування. З нагоди 70-річного ювілею щиро бажаємо Вам, шановний Валерію Володимировичу, міцного здоров’я, миру та щастя.

Нехай і надалі на життєвому та професійному шляху Вас супроводжують лише успіх, натхнення та нові перемоги!

Нехай у Вашому домі завжди панують мир, злагода і благополуччя!