Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта — проєкт рішення Вигодянської сільської ради „ Про затвердження ставок орендної плати за землі комунальної власності на території Вигодянської сільської ради».

Дата: 13.04.2023 21:00

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб”єктів господарювання, їх об”єднань 13 квітня 2023 року на  офіційному сайті сільської ради в підрозділі «Регуляторна діяльність» опублікований  проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу — проєкт рішення сільської ради „ Про затвердження ставок орендної плати за  землі комунальної власності на території  Вигодянської сільської  ради ”( розробник –   відділ земельних відносин, екології та сільського господарства Вигодянської сільської ради).

Вказаний регуляторний акт приймається з метою врегулювання земельних відносин, стимулювання ефективного використання землі на засадах ринкової економіки та збільшення надходжень до сільського бюджету.

Пропозиції та зауваження до проєкту рішення та аналізу його регуляторного впливу у письмовій формі будуть прийматись зазначеним  відділом протягом місяця з дня їх опублікування ( з 13.04.2023р по 13.05.2023р.) або на електронну адресу  selovugoda@ukr.net