До уваги жителів Вигодянської громади!

Дата: 15.04.2023 12:03

До уваги жителів Вигодянської громади!

На Великдень комендантську годину в Одеській області загалом та у Вигодянській громаді, зокрема, скасовувати не будуть. Комендантська година діятиме з 00.00 год. До 05.00 год. ранку.

Ми з вами вже другий рік поспіль відзначаємо Великдень в умовах війни. Саме тому важливо дотримуватись режиму комендантської години, не ігнорувати сигнали “Повітряна тривога” та дбати про свою безпеку та безпеку інших людей.

Нічні богослужіння у храмах може буде дивитися по онлайн по телебаченню і в соціальних мережах. Освячення великодніх кошиків можливе після закінчення комендантської години  та впродовж дня.

Правоохоронні органи та оператори служби 102 цими вихідними будуть працювати в посиленому режимі.

Нагадаємо, під час комендантської години не можна перебувати на вулиці та у громадських місцях. Також заборонено пересуватися на транспорті без спеціальної перепустки або пішки.