Привітання з Великоднем від сільського голови

Дата: 16.04.2023 05:21

Шановні жителі Вигодянської громади!

Щиро вітаємо вас зі світлим Воскресінням Христовим!

Сьогодні воскреслий Христос проходить в оселю кожного, хто вірить, благословляє та огортає своєю любов’ю наші серця. Бажаємо вам і вашим рідним у день Христового воскресіння змін у житті на краще, хай прийде Мир на нашу українську землю і в кожну домівку, хай проллється світло в душу кожної людини і кожен з нас стане трішки добрішим і милосерднішими!

У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

У цей величний день ми дякуємо Господу Богу за те, що під час непростих випробувань ми відчуваємо його захист і підтримку, молимо Всевишнього зберегти Україну та життя наших воїнів-захисників, про радість і благодать для найрідніших. Щиро бажаємо, щоб рашистське зло назавжди покинуло нашу землю. Україна вистоїть. Україна ПЕРЕМОЖЕ. Це однозначно та без жодних сумнівів. Ми всі – вільні люди вільного світу.

Пам'ятайте, у нашому світі чимало добра і чудес, але все це має цінність лише тоді, коли ми разом, сила добра і сила творити чудеса закладена, насамперед, в наших серцях. Не втрачайте віри, любіть, даруйте надію своїм ближнім.

Зичимо усім вам непохитної віри, здоров’я, затишку та миру в родинному колі, благополуччя та процвітання, оптимізму та впевненості, великого терпіння та мудрості, адже це лише випробування, які ми впевнено подолаємо на шляху до Перемоги.

Нехай на Україні запанує мир, спокій та єдність.

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК та виконавчий комітет сільської ради