Сумна звістка: помер воїн із Вигодянської громади

Дата: 03.05.2023 16:06

Сумна звістка: помер воїн із Вигодянської громади

Вигодянська громада втратила ще одного Героя. 28 квітня 2023 року передчасно пішов з життя наш земляк житель села Курган – капітан, воїн 61 окремої механізованої бригади, який проходив службу в Чернігівській області, ДАНЧУК Юрій Олексійович.

Не вистачає слів, щоб передати смуток та біль, який чорним крилом торкнувся не лише сім’ї, а й всієї громади.

4 травня 2023 о 10:00 земляка-Героя будемо зустрічати в селі Курган. Того ж дня о 11:00 у рідному домі відбудеться чин відспівування та прощання з померлим воїном. Усіх небайдужих мешканців громади запрошуємо висловити свої співчуття та зустріти Героя живим коридором.

Траурна колона з тілом Героя прямуватиме маршрутом: від початку села Курган (заїзд з Кишинівської траси) по вулиці Центральна до будинку, де жив полеглий воїн (вулиця Центральна, 29).

Всі бажаючі взяти участь у коридорі шани й вшанувати пам'ять померлого Захисника можуть збиратися з 9.00 год. біля будинку покійного.

Висловлюємо щирі співчуття родині загиблого, поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Нехай світла пам’ять про Юрія Олексійовича назавжди залишиться в наших серцях, а Бог дарує йому Царство Небесне та вічний спокій.

Вічна пам'ять Герою України! Навіки слава!

Герої не вмирають!