У селі Василівка Вигодянської громади відкрили меморіал "Стіна миру", як символ нашої надії на скорішу Перемогу України

Дата: 06.05.2023 17:55

6 травня 2023 року у с.Василівка пройшов урочистий захід з відкриття меморіалу "Стіна миру".
Участь у заході прийняли Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК, заступник голови Олексій ДЕРМАНЧУК, старости старостинських округів, представники з Управління освіти та КУ "Центр культури, дозвілля та туризму".

Цей меморіал, створений та прикрашений руками дітей-учасників гуртка декоративного-ужиткового мистецтва "Чарівна майстерня", присвячений надії на мир та скорішу Перемогу України. Меморіал є прекрасним символом надії для України й буде нагадувати про шлях до миру. Також, це нагадуванням всім, що ціною миру є життя.

Урочистості почалися з промови сільського голови, яка подякувала всім людям, які долучилися до створення цього меморіалу, всім нашим патріотам та всім небайдужим громадянам, які вклали в цей монумент частинку свого життя. Окрім того, Алла Юріївна наголосила на тому, що "Стіна миру" буде  для нас щоденним нагадування про мужність та звитягу українських воїнів. Про те, що  наша незалежність вистоїть  завдяки тим, хто був, є і буде на передовій оборони нашої держави.

Для всіх присутніх виступали гуртки та аматори Василівської філії КУ "ЦКДтаТ", кавер-дует "Сюрприз", гості з Кам'янської та Секретарівської філій.

Накінець, дітки з гуртка всім присутнім роздали брошки у формі голуба та тризуба, що зробили власноруч.

Цей меморіал буде навчати і нас, і наступні покоління українців. Адже саме в цьому знакові втілено те, що є найголовнішим в нашому житті - свобода та вічне, блаженне життя, і  в цьому всьому - любов і мир.