Привітання з Днем матері

Дата: 14.05.2023 08:36

Дорогі жінки, любі наші матері!

Сердечно вітаю вас з Днем матері – святом, яке справедливо повернулося до нас лише з проголошенням незалежності України, але встигло заволодіти нашими серцями.

День Матері – привід замислитись над тим, як багато ви значите у житті кожної людини. Надійний друг і мудрий порадник, вихователь і вчитель – все це ви втілюєте в одній вашій особі.

Цей день – це ще один привід подякувати вам за любов, турботу і підтримку і сказати про те, що ви – найрідніші та найдорожчі для нас.

Однак, в нашій країні триває війна, де щодня вмирають кращі діти матерів, кращі сини і дочки України. Тому багато матерів нашої країни зустрічають це свято зі сльозами на очах, адже їхні діти вже ніколи не переступлять поріг рідної домівки, не скажуть таке миле кожному серцю слово «мама». Ваші діти, шановні матері – Герої! А Герої не вмирають, вони просто йдуть…Їхні імена будуть навіки викарбувані в історії країни, в наших серцях.

Дякуємо вам за ваших синів і дочок, за ваше терпіння і мужність, за вашу витримку і материнську любов.

Кожен з нас схиляється у шані перед вами, берегині роду людського, за дароване життя, за вашу безмежну любов і ласку, за благословення, яке веде нас по життю, за
довгі та безсонні ночі, за напутні слова і мудрі поради.

Бажаю вам міцного здоров’я, щасливих років життя, сімейного благополуччя, добра і світла вашим дітям. Поваги і підтримки від рідних, а від Всевишнього – благословення! Зичу вам радості, добробуту, довгих років життя на радість дітям, онукам і правнукам!

Бережіть себе, своїх рідних та близьких, бережіть свої родини! Миру і злагоди у ваші оселі!

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК