Оголошення про внесення змін до розпорядження сільського голови № 60-СР від 09 травня 2023 року « Про проведення чергового засідання 33-ї сесії УІІІ скликання сільської ради»

Дата: 17.05.2023 16:17

Відповідно до розпорядження сільського голови № 65-СР від 17 травня 2023 року  внесено зміни до порядку денного сесії сільської ради, а саме внесено наступні питання:

• Для більш ретельного вивчення та вдосконалення  системи місцевого самоврядування за допомогою інформаційно-комунікаційних технологій, що стосується  електронних петицій виключити з порядку денного питання:

• «Про затвердження Порядку розгляду електронних петицій адресованих  Вигодянській сільській раді та її виконавчим органам».

• Винести на розгляд сесії до пункту  «Різне» :

• Про внесення змін до «Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування, у тому числі місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Вигодянської сільської  ради на 2021-2023роки»;

• Про надання іншої субвенції загального фонду з місцевого бюджету Вигодянської сільської ради у вигляді міжбюджетного трансферту військовій частині 3014НГУ;

• Про внесення змін до Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів, учасників війни, членів сімей загиблих учасників війни, осіб, що  приймали  участь у захисті територіальної цілісності України проти російської федерації на 2023-2025роки»

• Про  внесення змін до «Програми підтримки та соціального захисту внутрішньо-переміщених осіб на 2023роки»

• Про затвердження Програми проведення нормативної грошової оцінки земель Вигодянської сільської ради на 2023р.;

• Про затвердження Технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1320 га, та безоплатну передачу гр. Канюк Миколі Мироновичу для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), яка розташована за адресою: Одеська область, Одеський район, село Кам’янка,  вулиця Кишинівська, 3.

• Про звернення депутатів Вигодянської сільської ради до ДП «Служба автомобільних доріг» щодо ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С160511 Курган-Березань-Вигода