Gроєкт #ГородинаUA

Дата: 30.05.2023 12:36

Кінець травня – час, коли висаджують у відкритий ґрунт розсаду більшості овочевих культур.

З цієї нагоди ми зібрали для вас серію тематичних посібників, які допоможуть розібратися, які бувають основні хвороби та шкідники огірків, капусти та пасльонових (помідори, перець, баклажани)

📌Дивіться посібники і дізнайтеся, як правильно та безпечно захистити городину, щоб отримати гарний урожай. Посібники були підготовлені в межах підтриманого Програмою USAID АГРО проєкту #ГородинаUA: підтримка ММСП галузі овочівництва у забезпеченні продовольчої безпеки, що реалізовала Ukrainian Berries Association.

Переходьте за посиланням - https://drive.google.com/drive/folders/1Zz0jwZy0h_8wLPXBXVr-G6AIlVehAQ0q?usp=share_link