Дата: 18.05.2023 16:02

17 травня відбувся захід приурочений до Дня вишиванки організований працівниками Василівської філії КЗ "ЦКДТ".

Свято проходило біля архітектурної пам’ятки Палацу-садиби Дубецьких-Панкеєвих («Лігво вовка») , що знаходиться у селі Василівка Одеського району Одеської області. Саме там виріс і проживав найвідоміший пацієнт З.Фрейда Сергій Панкеєв.

Організатори в цей день об’єднали тих, хто серцем і душею вболіває за свою Батьківщину, пишається та поважає багаті звичаї українського народу, прославляє безцінні культурні надбання на теренах нашої країни та далеко за її межами.

Сьогодні вишиванка дає нам силу. Силу боротися і силу перемагати, відчути себе частиною великої єдиної української сім’ї та показати всьому світу, що ми, українці, – самобутня нація, яка має багатовікові традиції та міцне коріння. Нація, яка вміє створювати красу, та прагне жити в мирі та добробуті.