ВІДКРИТТЯ НАЙПРОСТІШОГО УКРИТТЯ В ПЕТРІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

Дата: 24.05.2023 16:14

ВІДКРИТТЯ НАЙПРОСТІШОГО УКРИТТЯ В ПЕТРІВСЬКОМУ ЛІЦЕЇ

22 травня 2023 року спеціальною комісією яка складалася з представників Одеської районної адміністрації, ЗНС Біляївської ТГ ОРУ ДСНС України в Одеській області, управління Держспродспроживслужби , ОРУП №2 ГУНП в Одеській області, начальника управління освіти, культури, молоді та спорту Вигодянської сільської ради,старости Березанського старостинського округу, заступника сільського голови, у присутності Вигодянського сільського голови, здійснений огляд приміщення (підвальний поверх) Петрівського ліцею щодо можливості його використання для укриття населення як найпростішого укриття.

Загальна площа укриття у Петрівському ліцеї – 500 квадратних метрів. Воно забезпечене усім необхідним. Обладання найпростішого укриття забезпечено можливістю безперервного перебування в ньому упродовж не менше 48 годин.

Для цього воно облаштовано:

• місця для сидіння (лежання) – лавками, стільцями, ліжками ;

• ємностями з питною (з розрахунку 2 л на добу на одну особу, яка підлягає укриттю) та технічною водою (за відсутності централізованого водопостачання);

• контейнерами для зберігання продуктів харчування;

• резервним штучним освітленням (електричними ліхтарями, свічками, гасовими лампами тощо);

• первинними засобами пожежогасіння (відповідно до встановлених норм для приміщень відповідного функціонального призначення);

• засобами надання медичної допомоги;

• засобами зв’язку та оповіщення(гучномовці);

• шанцевим інструментом (лопатами штиковими та совковими, сокирами,)

В укритті є два евакуаційних виходи, які завжди відкриті. Кожен клас буде знати, який із маршрутів до укриття йому потрібно обрати під час повітряної тривоги. Також є кімнати облаштовані для проведення навчання та як ігрова зона. Укриття є герметичним ,передбачена система опалення.

Комісія зазначила, що підвальне приміщення рекомендовано до використання для укриття учасників освітнього процесу Петрівського ліцею та мешканців села Петрове як найпростіше укриття.

Всі умови щодо утримання та експлуатації виконано.