Оздоровлення дітей з малозабезпечених сімей

Дата: 06.06.2023 16:02

До уваги жителів Вигодянської громади, які мають статус малозабезпечених сімей!!!

Згідно до постанови КМУ №462 від 09.05.2023 року діти з малозабезпечених сімей мають право на оздоровлення та відпочинок в дитячому оздоровчому таборі «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Закарпатська область, Хустсткий район, село Березники) строком на 21 день.

Відповідно до наказу Міністерства соціальної політики №359 від 02.06.2020 року «Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек» за рахунок бюджетних коштів» до Відділу соціального захисту населення Вигодянської сільської ради треба надати такі документи:

- копія документу, що посвідчує особу;

- довідку про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям;

- медичну довідку за формою 079/0.

За більш детальною інформацією звертайтеся за телефоном (048) 753-10-04.