Засідання комісії з питань захисту прав дитини та органу опіки та піклування з питань забезпечення реалізації прав й інтересів фізичних осіб, які потребують опіки і піклування

Дата: 08.06.2023 16:29

8 червня 2023 року під головуванням Вигодянського сільського голови відбулось чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини та органу опіки та піклування з питань забезпечення реалізації прав й інтересів фізичних осіб, які потребують опіки і піклування.

Члени комісії та запрошені обговорювали стан утримання, виховання, навчання дітей із сімей, які перебувають на обліку в Службі у справах дітей Вигодянської сільської ради, та відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Друге і останнє питання порядку денного засідання стосувалося здійснення профілактичних заходів щодо проведення рейдів на території Вигодянської сільської ради за 5 місяців поточного року та аналізу спільної роботи Служби у справах дітей, спеціалістів Відділу соціального захисту населення, фахівці КУ «Центр надання соціальних послуг», КУ «Інклюзивно-ресурсний центр», Управління ОКМС Вигодянської сільської ради, офіцерів поліції Одеського районного управління поліції №2.