Твоя кров - чиєсь врятоване життя
Твоя кров - чиєсь врятовене життя
Працівники Вигодянської сільської ради та члени ГО «Міць єднання» долучилися до доброї справи - стали донорами крові.
9 червня представники органу місцевого самоврядування й члени ГО «Міць єднання» до Всесвітнього дня донора крові долучилися до кампанії МОЗ «Твоя кров може воювати» і здали донорську кров.
Більшість стали донорами вперше. Однак були й ті, які вчергове дарують свою кров тим, кому вона необхідна. Ми усвідомлюємо, що щодня потрібна кров для українських військових і для цивільних громадян, які страждають через обстріли рф. Окрім цього, як завжди потрібно проводити планові операції в тилу, приймати пологи чи здійснювати трансплантації.
Ми розуміємо, що кожна крапля крові здатна врятувати життя. І це найменше, що ми можемо зробити для наших співвітчизників. Долучайтесь до ініціативи МОЗ «Твоя кров може воювати» і ви!