Звернення сільського голови з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв Війни в Україні

Дата: 22.06.2023 08:54

Щороку, 22 червня, відповідно до Указу Президента України, ми вшановуємо пам’ять жертв війни в Україні.

Друга світова війна – кривава сторінка в історії людства. Проявляючи неабияку мужність у боротьбі за визволення від нацизму, український народ сплатив високу ціну – незліченні жертви і масовий терор, руйнування, страждання та смерть.

Цей трагічний день уособлює героїзм, силу духу й вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Зараз, як і в роки Другої світової війни, українці воюють з жорстоким та цинічним агресором. Російська федерація розпочала війну на території України, принесла на нашу землю руйнування, страждання та смерть. Для нас ця війна за волю, незалежність, демократію, право вільно обирати майбутнє.

Ми дякуємо усім синам і дочкам України, які стояли на захисті нашої країни тоді та стоять зараз. Хвилиною мовчання вшановуємо усіх жертв війни в Україні. Перемога буде за нами!

Низький уклін усім захисникам, вічна пам’ять загиблим, честь і слава живим Героям!

Слава Україні!

Героям слава!

З повагою Вигодянський сільський голова Алла РИБАЧОК та виконавчий комітет Вигодянської сільської ради