По вулиці Перемоги у селі Вигода проведено вуличне освітлення

Дата: 30.06.2023 12:34

Наявність вуличного освітлення завжди відігравала значну роль, адже воно виконує одночасно безліч функцій: убезпечує транспортний та пішохідний рух, робить середовище більш затишним та естетичним. Правильно сплановане, якісне вуличне освітлення також сприяє запобіганню злочинних дій.

З метою забезпечення комфортних умов проживання для жителів усіх населених пунктів Вигодянської громади керівництвом проводиться відповідна робота щодо розширення мережі вуличного освітлення.

Вигодянською сільською радою було оголошено відкриті торги по обслуговуванню мереж вуличного освітлення, перемогу в яких одержав ФОП Сєчка Андрій Сергійович. На сьогоднішній день вуличне освітлення вже проведено по вулиці Перемоги у селі Вигода. За кошти місцевого бюджету у сумі 321 тис. 028 грн. встановлено 20 шт. ліхтарів вздовж всієї вулиці.

Робота з модернізації системи вуличного освітлення в населених пунктах громади ведеться і далі.

Просимо жителів громади зрозуміти, що миттєво вирішити всі наявні проблеми в громаді неможливо.

Разом з тим запевняємо, сільський голова та виконавчий комітет сільською ради і надалі докладатиме всіх зусиль щодо покращення роботи і розповсюдження мережі вуличного освітлення громади.