Шановні члени багатодітних родин, малозабезпечені, особи з інвалідністю (І, ІІ, ІІІ групи) та діти-сироти Вигодянської громади!

Дата: 05.07.2023 11:26

Повідомляємо, що 7 липня 2023 року Вигодянською сільською радою буде організовано захід, який відбудеться в рамках акції «Даруймо добро», приурочений до Дня родини.

Тож всіх мешканців Вигодянської громади, які мають статус багатодітних, малозабезпечених, осіб з інвалідністю чи дітей-сиріт, запрошуємо 7 липня 2023 року, у п’ятницю, з 09.00 год. отримати гуманітарну допомогу.

З собою обов'язково мати документ, що посвідчує соціальний статус (посвідчення багатодітної сім’ї, довідка про малозабезпечену сім’ю, довідку чи посвідчення про інвалідність, довідку про статус дитини-сироти).

За осіб з інвалідністю І групи, які не можуть самостійно пересуватися, гуманітарну допомогу можуть отримати їх родичі або друзі.

Крім того, шановні мешканці ОТГ, якщо ви або ваші родичі, друзі, знайомі, які проживають на території нашої громади, та є людиною з інвалідністю чи людиною зі значними вадами здоров’я, яка з поважних причин немає документів, що підтверджують інвалідність чи документи знаходиться на стадії оформлення, то ви також можете отримати допомогу.

Адреси:

с. Вигода та с. Сонячне, вулиця Центральна, 46 (Будинок культури);

с. Зоряне та с. Паліївка, вулиця Їжаковського, 1-А (спортзал Паліївської гімназії);

с. Березань, вулиця Центральна, 60 (Будинок культури);

с. Петрове, вулиця Миру, 11 (Будинок культури);

с-ще Дослідне, вулиця Шевченка, 10 (дитячий садок);

с. Курган, вулиця Центральна, 21 (Будинок культури);

с. Василівка, вулиця Центральна, 64 (колишнє приміщення сільської ради);

с. Кам’янка, вулиця Тираспольська, 32 (колишнє приміщення сільської ради);

с. Секретарівка, вулиця Гагаріна, 27 (колишнє приміщення сільської ради).