Шановні мешканці Вигодянської громади!

Дата: 19.07.2023 15:40

Шановні мешканці Вигодянської громади!

На виконання листа Одеської районної військової адміністрації звертаємося до вас з проханням допомоги в пошуку доступного житла на території Вигодянсьткої громади.

До Одеської районної військової адміністрації Одеської області звернулась Браткова Ольга Василівна. Як вбачається зі звернення, гр. Браткова О.В., є матір'ю чотирьох неповнолітніх дітей, вагітна та чекає на народження п'ятої дитини. Знаходиться у скрутному фінансовому становищі. Просить допомоги в пошуку доступного житла на території Одеського району.

Якщо у вас наявне житло, яке здається в оренду, й ви хочете допомогти багатодітній матері, то надавайте свої пропозиції щодо такого житла до Вигодянської сільської ради особисто за адресою с.Вигода, вул. Нова, 33а або за телефоном: 048 753-10-01, 098-514-99-30.