До Дня заснування селища Дослідне оголошуємо фотоконкурс «Селище, у якому ти живеш».

Дата: 24.07.2023 09:17

Шановні мешканці селища Дослідне!

До Дня заснування селища оголошуємо фотоконкурс «Селище, у якому ти живеш».

Запрошуємо усіх мешканців селища Дослідне взяти участь у конкурсі на краще фото краєвиду, пейзажу вулиці або іншої локації населеного пункту. Конкурс триватиме з 24.07.2023 по 31.07.2023 р.

1. Організатори конкурсу:

Вигодянська сільська рада

2. Мета конкурсу:

Фотоконкурс «Селище, у якому ти живеш» проводиться з метою підтримки творчих ініціатив жителів села в галузі культури та мистецтва, посилення морального та естетичного виховання молоді, формування у населеня патріотичного ставлення до рідного краю, виявлення творчо-обдарованих мешканців та активізації роботи в напрямку залучення різних верств населення до участі у сільських культурно-мистецьких та розважальних заходах.

3. Умови участі у Конкурсі

3.1. У Конкурсі беруть участь особи, які є жителями селища Дослідне.

3.2. Конкурс проводиться на добровільних засадах.

3.3. Кожен учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи.

3.4. Для участі у конкурсі, у Facebook на офіційній сторінці Вигодянської сільської ради під цим постом у коментарях викласти фото краєвиду, пейзажу вулиці або іншої локації населеного пункту, обов’язково зробити підпис про те чиє це фото під хештегом #Селище_у_якому_ти_живеш та #День_селища_Дослідне.

3.5. У якості журі виступатимуть користувачі соціальної мережі Facebook. Перші три автори світлин, які наберуть найбільшу кількість лайків, будуть вважатися переможцями конкурсу та отримають призи. Підрахунок голосів відбуватиметься лише на офіційній сторінці Вигодянської сільської ради 31.07.2023 року. Оголошення переможців відбудеться 01.08.2023 року.

Якщо ви любите своє село та любите фотографувати – цей конкурс для вас!

Долучайтеся!!!